Erişkin Hastalar İçin Randevu

Prof. Dr. Koray Ağras - Üroloji ve Çocuk  Ürolojisi Uzmanı
Erişkin Hastalar İçin Telefonla Randevu

Erişkin hastalar, benimle +90 312 595 3707 nolu WhatsApp hattımdan  haftanın hergünü 7/24 "mesaj atarak" randevu talep edebilirler. Randevu verdiğim hastaların öncelikle hastanemizin C-blok 1.katındaki Üroloji Polikliniği Sekreterliği'ne gelmeleri ve "Hasta Kabul" den giriş yaptırmaları gerekmektedir. Erişkin hastalarımın muayenelerini, 272 no'lu Üroloji Polikliniği'nde, Üroloji asistanımızın ön değerlendirmesi ve dosya kaydı yapmasından sonra yapmaktayım. MHRS (ALO-182) üzerinden hasta bakmamaktayım. Çalışma programımın yoğunluğu nedeniyle, hastalarımın bu uygulamayı anlayışla karşılayacağını umuyorum.

Lütfen, web sitemde belirttiğim erkek, bayan ve genel üroloji hastalıkları dışındaki erişkin hastalıklarına bakmam konusunda ısrarcı olmayınız.

WHATSAPP RANDEVU UYGULAMASI GÖNÜLLÜ YAPTIĞIM BİR UYGULAMA OLUP, HER HASTAYA TEK TEK DÖNÜŞ YAPMAM ZAMAN ALABİLİR. LÜTFEN BU HATTAN DİREKT ARAMA YOLUYLA RANDEVU TALEP ETMEYİNİZ VE DEĞERLENDİRMEM İÇİN TETKİKLERİNİZİ GÖNDERMEYİNİZ. ANCAK RANDEVU İÇİN 7/24 MESAJ ATABİLİRSİNİZ. EN KISA SÜREDE SİZE RANDEVU VERECEĞİM.

Hastanemizde, "öğretim üyesi farkı" uygulaması bulunmamaktadır. 

WhatsApp hattı:  +90 312 595 3707