Çocuk Hastalar İçin Randevu

Prof. Dr. Koray Ağras - Üroloji ve Çocuk  Ürolojisi Uzmanı
Çocuk Hastalar İçin Randevu

Çocuk hastalar için randevu almak isteyenler, +90 312 595 3707 nolu WhatsApp hattımdan benimle haftanın her günü 7/24 mesajlaşma yoluyla doğrudan iletişime geçerek randevu alabilirler. Randevularımı genellikle ameliyatımın olmadığı günlere (Pazartesi, Çarşamba, Cuma) günleri öğleden önceye vermekteyim. Randevu verdiğim hastaların öncelikle hastanemizin C-blok 1.katındaki Üroloji Polikliniği Sekreterliği'ne gelmeleri ve "Hasta Kabul" den giriş yaptırmaları gerekmektedir. Çocukların muayenelerini, 273 no'lu Çocuk Ürolojisi Polikliniği'nde Çocuk Ürolojisi asistanımızın ön değerlendirmesi ve dosya kaydı yapmasından sonra yapmaktayım. Çalışma programımın yoğunluğu nedeniyle, hastalarımın bu uygulamayı anlayışla karşılayacağını umuyorum.

Randevu almasanız da Çocuk Ürolojisi Polikliniğimiz hafta içi her gün açıktır ve gün içinde başvuran tüm hastalar Çocuk Ürolojisi asistanımızca değerlendirilmekte ve kendisi tarafından gerekli görülenler tarafıma danışılmaktadır. Çocuk Ürolojisi ileri düzey ihtisaslaşma gerektiren bir yan dal olduğundan, Sağlık Bakanlığı'nın MHRS (ALO-182) hattı yoluyla hiçbir hastanede randevu verilmemektedir.

WHATSAPP RANDEVU UYGULAMASI GÖNÜLLÜ YAPTIĞIM BİR UYGULAMA OLUP, HER HASTAYA TEK TEK DÖNÜŞ YAPMAM ZAMAN ALABİLİR. LÜTFEN BU HATTAN DİREKT ARAMA YOLUYLA RANDEVU TALEP ETMEYİNİZ VE DEĞERLENDİRMEM İÇİN TETKİKLERİNİZİ GÖNDERMEYİNİZ. ANCAK RANDEVU İÇİN 7/24 MESAJ ATABİLİRSİNİZ. EN KISA SÜREDE SİZE RANDEVU VERECEĞİM.

Hastanemizde, "öğretim üyesi farkı" uygulaması bulunmamaktadır. 

WhatsApp hattı:  +90 312 595 3707