Görüntülü Görüşme

Kliniğimize ulaşamayan hastalar için görüntülü online danışma hizmetimiz mevcuttur. Her ne kadar tıbben yüz yüze görüşme ve muayenenin yerini tutmasa da, günümüz şartlarında bazı hastalarca tercih edilmektedir.

Prof. Dr. Koray Ağras ile görüntülü görüşme randevuları 15 dakikalık olup, WhatsApp üzerinden yapılmaktadır. Hasta, elindeki tetkikleri WhatsApp üzerinden doktoruna 15 dakika önce gönderir. Ardından görüşmeyi başlatarak, şikayetlerini anlatıp tetkikler ve tedavi seçenekleri hakkında fikrini doktoruna sorar.

Görüntülü görüşme için alınan ücret, muayene ücretinin yarısıdır. Ödemenin, görüntülü görüşme öncesinde yapılması gereklidir. Ödemeler EFT veya kredi kartıyla yapılabilir. Ödemeniz sonrasında randevu bilgileri asistanımızca size bildirilir ve görüşme bittikten sonra faturanız e-posta adresinize gönderilir. Online görüşme hizmetini özel sağlık sigortaları ödememektedir. Online görüşme sonrası iki ay içerisinde muayeneye gelmeniz halinde, muayene ücretinizde %50 indirim yapılır.

(Görüntülü görüşmede yüz yüze muayene yapılamadığı için, bir reçete yazılamaz ve kaynaklanan sorunlardan doktorunuz sorumlu tutulamaz. Hastalar bunu bilerek randevu alırlar)

Sosyal Medyada Paylaş:

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Randevu