Muayene ve Tetkikler

Muayene

Kliniğimize gelen hastalarımıza yüz yüze yaptığımız fizik muayene, tetkik değerlendirmesi ve tedavi planlamasını kapsar. Gerekli görülmesi halinde, böbrek ve idrar yolları için yapılacak “Ultrasonografi” de muayeneye dahildir, ayrıca ücret talep edilmez. Muayenenizden sonraki iki ay boyunca kontroller ücretsizdir. Hasta muayeneleri için 50 dakikalık, kontroller için yarım saatlik randevular verilmektedir. Lütfen randevularınıza 10 dakika erken geliniz veya iptal edecekseniz bir gün önceden haber veriniz.

Konsultasyon

Hastanın kendisi olmaksızın, kliniğimize gelen bir yakını tarafından tetkiklerinin danışılmasıdır, yarım saatlik randevu verilir ve ücreti muayene bedelinin yarısıdır.

Tetkikler

Kliniğimizde kan, idrar veya sperm testleri için numune alınmamaktadır. Hastalarımız dilerlerse bu testleri sağlık ocakları, özel poliklinik veya hastanelerde yaptırabilirler. Ayrıca birlikte çalıştığımız Synlab veya Düzen laboratuvarları gibi güvenilir merkezlerde kliniğimize özel indirimli fiyatlarla bu testlerinizi yaptırabilirsiniz. Bu merkezlere gitmeniz halinde sonuçlar kliniğimize e-posta aracılığıyla gönderildiğinden, sonuçları beklemenize veya sonuçları almak için tekrar gitmenize gerek yoktur.

Radyolojik Görüntüleme

Detaylı ultrasonografi, doppler, tomografi, MR veya sintigrafi gibi ileri düzey testler için Tesla Görüntüleme Merkezi veya Düzen laboratuvarları ile birlikte çalışmaktayız. Randevu almak ve indirimli ücret bilgileri için asistanımız size yardımcı olacaktır.

Sosyal Medyada Paylaş:

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Randevu