Ödeme Bilgileri

 

 

Muayene Ödemeleri

Muayene için anlaşmalı kurumumuz yoktur. Özel sağlık sigortanız varsa, size doldurup vereceğimiz sigorta formunu keseceğimiz fatura ile birlikte sigortacınıza iletmeniz halinde, muayene ve tetkik ücretlerinin tamamına yakınını sigorta geri ödemektedir.

Ameliyat Ödemeleri

Prof. Dr. Koray Ağras ameliyatlarını Ankara Güven Hastanesi (Ayrancı ve Çayyolu kampüsleri) ya da Lösante Çocuk ve Yetişkin Hastanesi’nde yapmaktadır. Muayenehanesine başvurmanız halinde, Prof. Dr. Koray Ağras’a özel indirimli paket fiyatlar üzerinden bu hastanelerde ameliyat olabilirsiniz.

Özel sağlık sigortanız varsa, sigorta kapsamına göre değişmekle birlikte, hastane bedelinin tamamı, cerrahi ücretin ise yarıya yakını sigorta tarafından ödenmektedir.

SGK’sı olan hastalar (Emekli Sandığı, Bağkur, SSK), muayenehane hekimlerine özel hastanelerde ameliyat olmak istediklerinde SGK geçmemektedir. Ancak SGK'larını kullanmadan, ücretini kendileri ödemeleri halinde ameliyat olabilirler

Tüm ödemeler nakit, kredi kartı veya hesaba EFT ile yapılabilir. Ödemelerin, muayene veya ameliyattan önce yapılması gerekmektedir.

Sağlıklı günler dileriz...

Randevu